تقویت زبان انگلسی با خواندن کتاب

تقویت زبان انگلسی با خواندن کتاب

پیام مدیر: ایلولا مقالات/کتابچه‌های خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می‌دهد، با این حال قیمت هر مقاله یا کتابچه فقط ۵۰۰ تومان است که می‌توانید از طریق درگاه امن زرین‌پال و با استفاده از کلیه کارت‌های عضو شتاب آن را پرداخت کنید. روی پرداخت آنلاین کلیک کنید:

چه کتاب‌هایی برای بهبود زبان انگلیسی بخوانم؟ تقویت زبان انگلسی با خواندن کتاب آیا عملی‌ست؟ اگر بله، چه کتاب‌هایی برای این کار مفید است؟

شاید این سوال خیلی از شما باشد که چه کتابی یا مجله‌ای را برای یادگیری و بهبود زبان انگلیسی بخوانم؟ ولی جواب صحیح چیست؟ از کورا:

انتخاب روزنامه یا کتاب “توصیه شده” برای بهبود زبان انگلیسی، یک انتخاب اشتباه است. اگر شما واقعا به فکر بهبود زبان خودید، کتاب‌ها، رمان‌ها و روزنامه‌هایی را در دستتان بگیرید که خواندنشان شما را سرخوش می‌کند. چیزی که شما را مجذوب خود می‌کند، بسیار بیشتر از کتاب‌های توصیه شده به شما کمک خواهید کرد.

اهمیت این موضوع به این خاطر است که انگیزه‌ی شما برای ادامه مسیر یادگیری حفظ می‌شود. اگر اراده‌ی خودتان را یک عضله فرض کنید، مقدار زیادی از نیروی آن صرف متمرکز ماندن شما بر روی موضوعی که به آن علاقه ندارید خواهد شد. این کار شما را خسته و دلزده می‌کند. مطمئن باشید که دوام چندانی نمی‌آورید. در طرف مقابل خواندن چیزی که به آن علاقه دارید، نیاز به اراده‌ی خاصی ندارد. تنها با یک زور کوچک استارت را می‌زنید و خلاص.

و اما این سوال یک جنبه‌ی مهم دیگر نیز دارد: شما تنها با خواندن، در انگلیسی روان نخواهید شد. درست است که خواندن یکی از بهترین روش‌ها برای تقویت زبان و به خصوص دایره‌ی لغات شماست، ولی برقراری ارتباط با دیگری خودش مهارتی جداگانه است. به انگلیسی بنویسید، صحبت کنید، و با دیگران حرف بزنید تا شیوایی در زبان را به دست بیاورید.

خرید مقاله به مبلغ دلخواه

برای خرید مقاله با قیمت دلخواه خود بر روی پرداخت آنلاین کلیک کنید:

درباره ایمان امینی 201 مقاله
ایـ‌لولا را می‌توانید از طریق فید، گوگل‌پلاس و یا پیام‌رسان تلگرام دنبال کنید تا از به‌روز رسانی‌های وبلاگ با خبر شوید.

اولین نفری باشید که نظر می‌گذارد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد