اضافه شدن خبرنامه به سایت

ILOLA

پیام مدیر: ایلولا مقالات/کتابچه‌های خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می‌دهد، با این حال قیمت هر مقاله یا کتابچه فقط ۵۰۰ تومان است که می‌توانید از طریق درگاه امن زرین‌پال و با استفاده از کلیه کارت‌های عضو شتاب آن را پرداخت کنید. روی پرداخت آنلاین کلیک کنید:

بعد از به روز رسانی قالب ایلولا امکان اشتراک در خبرنامه هم برداشته شد. به هر حال به‌روز رسانی سایت با گرفتاری‌های روزمره زیاد جور در نمیاد. امروز فرصت شد تا این امکان را مجددا به ایلولا اضافه کنیم. می‌توانید همین الان از طریق باکس زیر عضو خبرنامه ایلولا شوید:

می‌توانید هر موقع که خواستید از طریق نوار کنار سایت که در صفحه‌های کوچکتر موبایل و تبلت به پایین صفحه و زیر دیدگاه‌ها منتقل می‌شود، بروید و آدرس ایمیل‌تون رو برای دریافت خبرنامه وارد کنید.

ایمیل شما برای همیشه پیش ما امن باقی خواهد ماند. ما آدرس شما را با هیچ کسی شریک نمی‌شویم. در ضمن داخل هر ایمیل یک لینک برای غیرفعال‌سازی اشتراک و حذف همیشگی آدرس ایمیل قرار می‌دهیم. پس نگران این نباشید که اگه ایمیل‌های ایلولا را نخواستید باید چکار کنید. هر موقع حس کردید که نیازی به دریافت ایمیل ندارید، راحت بر روی لینک داخل ایمیل کلیک می‌کنید و تمام.

از اینکه همراه مایید ممنونیم. همراهی شما امید به ادامه را در ما زنده نگه می‌دارد.

خرید مقاله به مبلغ دلخواه

برای خرید مقاله با قیمت دلخواه خود بر روی پرداخت آنلاین کلیک کنید:

درباره ایمان امینی 201 مقاله
ایـ‌لولا را می‌توانید از طریق فید، گوگل‌پلاس و یا پیام‌رسان تلگرام دنبال کنید تا از به‌روز رسانی‌های وبلاگ با خبر شوید.

اولین نفری باشید که نظر می‌گذارد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد